Jak začít a zhubnout nebo nabrat svalovou hmotu a cítit selépe?


Jaký je správný způsob a recept?

   

Většina lidí si není úplně jistá - a není se čemu divit - v televizi, časopisech, prostě ze všech médií jsme "bombardováni" zaručenými metodami hubnutí. Reklamy nám většinou namlouvají vše možné i nemožné. Zpravidla slibují zázraky, nové zaručené způsoby..., to vše mnohdy zaštítěné slavnou celebritou a příslibem, že při těchto metodách nemusíme téměř nic a že bez problémů získáte dokonalou postavu za pár týdnů. Proč ale pořád tloustneme a tloustneme?

Pro hubnutí zdravým způsobem si výslednou váhu dlouhodobě udržíte, k tomu je potřeba dostat stravování do rovnováhy s minerály a vitamíny.

Nedoporučujeme žádná drastická omezení v jídle, ani diety nejsou řešením!

Pokud tělu začnete omezovat přísun živin, tak nastane logická reakce..., tělo se začne bránit a naopak má tendenci si dělat větší zásoby. Po krátkodobém úbytku váhy začíná opět váha přibývat ještě rychleji. Navíc, tělo má tendenci šetřit energií a zpomalí metabolismus = vy pozorujete větší únavu. Celková kondice a zdravotní stav se ještě víc zhorší.


  • Pomůžeme Vám zhubnout nebo nabrat váhu a tu si v pohodě udržet tak, jako se to podařilo mně a mnoha našim klientům.
  • Nebudete nuceni zcela vypustit vaše oblíbená jídla.
  • Nebudete muset tvrdě cvičit, dřít např. ve fitku, ale přiměřený pohyb už urychluje hubnutí a nabírání svalové hmoty při našich stravovacích plánech.

Pokud jste za posledních 5 - 10 let nabrali 5, 10 či 20 kg, nebo máte podváhu znamená to jediné, že dokud nic nezměníte, tak za dalších pár let budete mít o dalších 10 nebo 20 kg nadváhy nebo ještě větší podháhu a to jak jistě víte, sebou ponese spoustu zdravotních problémů.

 

Máme pro Vás řešení!

 

  • Navrhneme Vám osobní stravovací plán správné výži pro hubnutí, nabrání svalové hmoty.

  • Zlepšení kondice a vitality, lépe se cítit.

  • Vyživí se tím Vaše tělo.

  • Pomůžeme Vám dosáhnout možné ideální váhy.

 


chci zhubnout